Posted on

Прожекторні щогли

Щогли прожекторні – призначення


Прожекторні щогли призначені для освітлення великих відкритих територій: морських і річкових портів, стадіонів, залізничних станцій, спортивних майданчиків, автомагістралей і транспортних розв’язок, парків, скверів, алей, аеропортів і т.д. У розділі щогли освітлення міститься кілька прикладів прожекторних щогл і їх опис.

Щогли прожекторні фото

Щогли прожекторні ПМС – особливості конструкції

Конструкції прожекторних щогл ПМС виконуються зі сталі, а антикорозійний захист забезпечується методом гарячого оцинкування або лакофарбовим покриттям. Міцність конструкції освітлювальної щогли забезпечується вимогами СНиП 2.01.07-85, «Навантаження і впливи». При розрахунку міцності конструкції враховуються всі види кліматичних навантажень всіх зон України: вітрове навантаження (вітрові зони II, III, IV, V), снігове навантаження і т.д. Доступні типові серії прожекторних щогл ПМС висотою 14, 16, 18, 20, 24 і 26 метрів. Також можливе виготовлення за технічними вимогами замовника освітлювальних щогл висотою до 40 метрів. Елементами конструкції щогл є: корона щогли, блискавковідвід, трап або сходовий тунель, майданчик для обслуговування освітлювальних приладів і ін.

Щогли з мобільною короною
Перевага конструкції даного типу щогл полягає у відсутності необхідності спеціальної техніки (вишки) для обслуговування прожекторів. За допомогою спеціального механізму корона / кронштейн з прожекторами опускається до рівня землі, де легко можна обслужити світлові прилади: замінити лампу, ПРА і т.д.

Щогли з стаціонарної короною
На відміну від щогл з мобільного короною, кронштейн з прожекторами зафіксований у верхній частині щогли жорстко. Доступ до обслуговування прожекторів можливий за допомогою спеціальної техніки, трапа або сходового тунелю (якщо щогла обладнана цим елементом). Але, основна перевага такої щогли – це доступна ціна.

Щогли прожекторні ціна і прайс на вироби

Вартість щогли залежить від комплектації вироби. Комплект щогли може включати в себе корону на певну кількість прожекторів, кабель, електричний щит, металева анкерна частина фундаменту щогли, трап або сходи, блискавкозахист, майданчик і т.д. Зібравши інформацію про місце встановлення виробу і перелік завдань, які повинна виконувати щогла, ми надаємо відповідає вимогам замовника пропозицію, в якому вказуємо вартість продукції.

Установка і монтаж прожекторних щогл фундамент

Установка прожекторних щогл здійснюється на залізобетонний фундамент анкерного типу. Для цього спеціально виготовляється металева анкерна частина фундаменту для кріплення до неї нижній частині щогли. Параметри і тип фундаменту щогли розраховуються, прив’язуючись до властивостей (геології) ґрунту в місці установки.